Avaleht - Forest Capital
5
home,page,page-id-5,page-template-default,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive,et

Meist

 

Forest Capital OÜ on 2011. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Ettevõtte põhitegevuseks on metsa- ja põllumaa ost Balti riikides. Lisaks tegeleme väiksemal määral kinnisvaraarendustega Harju – ja Tartumaal.

 

Oleme oma töös väga paindlikud ja soovime pakkuda maaomanikule alati parimat lahendust oma kinnistu realiseerimisel. Tehes igapäevaselt koostööd nii Eesti kui Skandinaavia suurimate metsandus- ja põllumajanduskontsernidega saame maaomanikule garanteerida alati parimat hinda. Meid iseloomustab efektiivsus, kiirus, tulemuslikkus ning soov teha oma tööd väärikas võtmes.

 

Ostame kõrgete ja konkurentsivõimeliste hindadega metsamaad üle Eesti. Meie eesmärk on osta maad otse omanikult investeerimise ja varumise sihtotstarbel, kuid oleme huvitatud ka teiste ettevõtete pakkumistest. Samuti oleme huvitatud raiutud ja hüpoteekitega koormatud metsamaadest. Sortimendi osas meil eelistusi ei ole, sest suudame efektiivselt majandada erinevaid liiki puistuid. Koos oma nimekate partneritega suudame metsa majandada ka kvaliteetselt ja keskkonnasõbralikult.

Hinnapäring

 

Teie nimi *

Teie e-post *

Teie telefoninumber

Katastrinumber või kinnistu tunnus *

Lisainformatsioon

Kontakt

Tõnis Lellep

Juhataja

(+372) 5620 5279

Alari Palumaa

Ostu- ja müügijuht

(+372) 5823 3128

Kadri Mitt

Raamatupidamine

(+372) 5650 7194

Sinu nimi *

Sinu e-post *

Teema

Sõnum